שרית להב

בונה ומעצבת אתרי אינטרנט
הצוות המוביל של פורום שיתופי פעולה

בונה ומעצבת אתרי אינטרנט משנת 2004, כל מה שאתר צריך במקום אחד עם הרבה תשומת לב לפרטים הקטנים, יחס אישי, הבנה לעומק של עולם השיווק באינטרנט והצגת העסק בדרך הכי טובה עבורו לשימור לקוחות ומשיכת קהל היעד הפוטנציאלי.

עבודה עם עסקים במגוון רחב של תחומים, לדוגמא: חברות סטאראפ ועורכי דין, חנות בגדים וחנות מכשירי אלקטרוניקה, מגאזין לגיל הזהב ועמותה התומכת במוזיקאים, מעצבי פנים ויועצים ארגוניים, ההתאמה לצרכי העסק ולרצון בעלי העסק.

הקמת אתר חדש: הקמה על בסיס תבנית עיצוב מתקדמת מותאמת לעסקים בתחומים שונים, עם התאמה לניידים, יצירת דרכים להתקשרות מהירה של הלקוח, עבודה עם עורכי תוכן מתקדמים כגון אלמנטור לעידכון קל ומהיר של האתר לאחר הקמתו.
עבודה עם אתרים קיימים: התאמה ומציאת פיתרונות טכנולוגים לצרכי העסק, טיפול בתקלות באתר קיים, הוספת תכנים, מאמרים ומוצרים, תפעול חנות, הוספת שפה נוספת, הוספת כפתור וואסטאפ ונגישות ועוד
עדכון אתרים – עידכון וורדפרס ותוספים לשיפור אבטחה וקידום האתר, הוספת תוספים שונים לשדרוג האתר והמכירות, שינוי תבנית עיצוב.
חנויות וירטואליות – הקמת חנות מקצועית לצורך מכירות, חנות קטלוג להצגת מוצרים ללא מכירה, אתר קורסים למכירת קורסים און ליין.
דפי נחיתה – דף לשיווק מוצר או שירות, מומקד במסרים הפונים לקהל הצורך מוצר או שירות זה

דילוג לתוכן