שאלות ותשובות

לפי הסטטיסטיקות, לוקח 9 חודשים עד שההפניות מתחילות לזרום. כמובן שזה מאוד תלוי בתחום העיסוק. משרות אמון כמו עריכת דין, תחומי הבנייה והנדל"ן, תחומי הפיננסים וכו' לוקחים בד"כ יותר זמן.
מה שבאמת קובע זה החיבור האישי והמיידיות של קבלת ההפניה תהיה בכימיה שנוצרה. יש לנו דוגמאות של קבלת לקוחות כבר מהמפגש הראשון ויש כאלה שלוקח מספר חודשים עד שזה קורה.

במפגשי נטוורקינג ויין אין מחויבות ואין התחייבות, אך כדי לראות תוצאות יש להגיע לפחות בין 3 עד 4 מפגשים בחודש, ולשלב בין מפגשים ממוקדי עיסוק לבין מפגשים ממוקדי אזור.

לא, אצלנו אין נקודות. כל אחד עובד עבור העסק שלו וכמה שמשקיעים יותר ופעילים בנטוורקינג, רואים

מספר ימים לאחר המפגש, נשלחת רשימה עם כל מי שנכח במפגש כולל שם, טלפון, אימייל ועיסוק. בנוסף, לכל פורום יש קבוצת ווטסאפ (מי שחופר – לא ישאר) וגם יש מספר קבוצות פייסבוק עם פעילות של דיונים ועדכונים.

לא, העלות מצוינת בדף התשלום של כל מפגש ואין מעבר לכך תוספות.

אין החזר כספי. ניתן לנצל את ההגעה למפגש אחר בהודעה מראש דרך האתר של המפגשים בעמוד "צור קשר", על בסיס מקום פנוי, למעט אם המפגש היה מלא לגמרי ונסגר לפני המועד הרשום.

לא, אפשר להגיע פעם אחת (לא מומלץ) או לכמה מפגשים בחודש (מומלץ מאוד!), הבחירה לפי מה שמתאים לכל אחד ואחת לפי הזמן המוקדש לפעילות הזאת.

לא, אנחנו קהילה מפרגנת אבל אין פרגונים/גביעים/פתקי תודה וכדומה במפגשים.

 לא, אנחנו מאמינים בשיתופי פעולה גם בין בעלי מקצוע מאותו התחום ויש מקום לכולם.

לא. המפגשים מתקיימים בבתי עסק שונים כדי לתת להם את ההזדמנות לחשוף את עצמם ואנו מזמינים אתכם להציע את בית העסק שלכם בתור מקום המפגש הבא.

המפגשים האזוריים והספיד נטוורקינג פתוחים לכל המקצועות ואפשר להגיע לכל אחד מהם ללא הגבלה. המפגשים ממוקדי התחום מיועדים אך ורק לבעלי מקצוע מתחומי העיסוק הרשומים בדף המפגש.

אנחנו רואים את עצמנו כקהילה והמרצים במפגשים הם חברי הקהילה שנוהגים להגיע באופן קבוע וישנו ביקוש בתחום בו הם מרצים. כל ההרצאות הם בנושאי קידום עסקי בלבד.

בעלי המקצועות שמגיעים הם בעיקר נותני שירותים מכל התחומים.

בהחלט כן, אך יחד עם זאת, המטרה של הנטוורקינג היא לא למכור אלא ליצור רשת חיבורים עסקית שתשרת אותך לטווח הרחוק.

בתחילת כל מפגש יש מינגלינג של כחצי שעה, התכנסות ותחילת פעילות, כשניתן להתעדכן בלו"ז המלא בעמוד של כל מפגש. המפגשים כוללים פעילויות מגוונות כגון: כיסאות מתחלפים, הרצאות אורח בנושאים של קידום עסקי, חיבורים אקספרס, ספיד נטוורקינג, אורי מראיין ועוד.

דילוג לתוכן