ספר נטוורקינג

ספר הדרכה: נטוורקינג – איך לייצר רשת קשרים מהבית

הכתיבה של ספר הנטוורקינג הזה החלה בין הסגר הראשון לשני של הקורונה בהבנה שיש מצב חדש שצריך להיערך אליו ומה שהכרנו עד עכשיו, לא יכול לשמש אותנו כמו שהיה.

הנחת היסוד של הספר היא – שבזמן "רגיל" מספיקה לנו פעילות יחסית נמוכה מול רשת הקשרים שלנו, 20%-30%, בירידה בהכנסה של העסק או במצב בלתי צפוי, אם נגדיל את הפעילות ל- 50%-60% נוכל לראות לאט לאט עלייה בפניות, כניסת עבודה וחידוש קשרים שיוצרים שיתופי פעולה וחיבורים איכותיים.

בספר תמצאו כלים רבים ומגוונים אשר יתרמו למיתוג האישי שלכם, הגדלת רשת הקשרים ואיך לחזק ולהעמיק את הקיים וגם רעיונות לכתיבת תוכן, איך לכתוב תוכן ולוח זמנים לעבודת השיווק שלכם.
זהו ספר הדרכה, צריך לפנות את הזמן והמקום וליישם את הכתוב בו כדי לראות את התוצאות הרצויות.

canva-photo-editor

נטוורקינג – איך לייצר רשת קשרים מהבית, הוא ספר הדרכה עם עשרות כלים יישומיים ומעשיים.

אפשר להתחיל ולהשתמש בו רגע אחרי שפתחתם אותו, כאשר המטרה היא לייצר הפניות ולקוחות משלמים.

בזכות הכלים האלו תוכלו ליצור רשת קשרים חזקה ומניבה וזאת בעזרת נטוורקינג, מיתוג אישי וגם הכוונות לשיווק העסק.

הספר נכתב בזמן הקורונה, בו כמעט שלא הייתה עבודה, חוסר ודאות וחוסר אונים – מה אפשר לעשות במצב הזה?? נעזרתי בכלים שפיתחתי במהלך השנים, ובזמן הכי קשה שהיה אי פעם – זה מה שהציל אותי.

הידע הזה נאסף ופותח משנת 2010, בזכות ליווי עסקים ועצמאיים, ממפגשי הנטוורקינג שערכתי והנחתי – למדתי מה עובד, למה ובזכות מה אנשים מצליחים (וגם למה הם לא)

חשוב להגיד – זהו ספר הדרכה, רק לקרוא אותו, לא יתרום לך או יעשה הבדל. צריך לעשות את כל מה שרשום, אחד לאחד, כדי לראות את התוצאות.

על כותבת הספר:

כנרת בלי יוד אייזנברג, היזמת של מפגשי נטוורקינג ויין ויאנג נטוורקינג, עוסקת בתחום מאז בקמת המפגשים ב- 2010, עם הרבה ניסיון מהשטח ובליווי בעלי עסקים יצרה את הספר בזמן הקורונה, בה האפשרות היחידה לעשות נטוורקינג, הייתה מהבית.

חשוב לדעת:
בכל הזמנה של מפגש נטוורקינג תוכלו לרכוש את הספר בעלות של 55 ש"ח במקום 68 ש"ח לתמיד,  אם תרצו הקדשה, מוזמנים לשלוח מייל לפני ההגעה או לבקש במפגש עצמו  (עדיף לפני), המון בהצלחה והכי חשוב – ליישם!

קצת עלינו...

ברוכים הבאים לנטוורקינג של העולם החדש! הדרך לקדם את העסק ע"י נטוורקינג איכותי וערך מוסף גבוה.

מפגשים קרובים

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן