נטוורקינג לכנסים

נטוורקינג לכנסים / תערוכות / אירועים

בהתכנסויות של מעל מאה משתתפים, רוב המגיעים פוגשים מעט מאנשי הקשר שהיו מעוניין להכיר, זאת בעקבות הביישנות הטבעית וחוסר הנוחות לגשת לאדם חדש.
העומס הגדול של המציגים וריבוי המגיעים. המתחמים בהם מתקיים הכנס / התערוכה בנויים באופן שיוכל להכיל כמה שיותר אנשים ואין חשיבה על האינטראקציה ופיתוח קשרים.
לעתים יש תחושת פספוס של המגיעים כי לא פגשו את האנשים הרצויים, ונוצרת תחושה כי האירוע לא הניב את התוצאות הרצויות עבורם, ותהיה התלבטות באם לחזור ולהגיע שוב.
השירות הייחודי מבית מפגשי נטוורקינג ויין מיועד לעורכי כנסים ותערוכות לשדרוג וקידום האירוע בעשרות מונים ומתאים לכמות של לפחות כמה מאות משתתפים.
חשוב להבין כי אחת המטרות העיקריות של השתתפות באירוע כזה, מלבד ללמוד ולהכיר חידושים בתחום, היא לעשות נטוורקינג במטרה להכיר קולגות לשיתופי פעולה, להציע את השירות / המוצר שלהם ולמצוא לקוחות חדשים.
אנחנו שמים דגש מיוחד על המציגים של הכנס אשר משלמים ממיטב כספם לפרסם ולהיות חלק מהאירוע כדי שיחזרו וירצו לקחת חלק גם בשנים לאחר מכן.

הנטוורקינג קפה פותח את האפשרות למי שמגיע לתערוכה / כנס לפגוש את האנשים הרלוונטיים אשר יכולים להיות הלקוחות הבאים / השותפים העסקיים / לענות על הצורך בידע על מוצר / שירות.

מה התוצאות מהנטוורקינג קפה?

חוות דעת
עלייה בשביעות הרצון של המציגים / המפרסמים
באזז
עלייה משמעותית של ההד סביב האירוע
מבט עתידי
יותר מציגים ומשתתפים יחזרו בשנים שלאחר מכן
קשרים
חיבורים מניבים בין המגיעים לבין המפרסמים

נטוורקינג לאנשי עסקים רבים לא קיים בטבעיות, יש ידע חסר מה הפעולות החשובות שמומלץ לעשות על מנת למקסם כל כנס ואירוע אשר משתתפים בו. השירות של נטוורקינג קפה בא לתת פתרון לכל כנס ותערוכה בה החשיבות להכיר בין המשתתפים רבה, ובזכות זה גם תימדד הצלחת האירוע.

ניהול הנטוורקינג קפה יהיה ע"י צוות מפגשי נטוורקינג ויין. ניתן להתאים את פעילויות הנטוורקינג לפי צרכי המארגנים, באופנים שונים ובמתחמים השונים על פי הקונספט ואופי המגיעים.

בנוסף אנחנו מציעים הרצאות / סדנאות בנושאים שונים אשר יכולות להוסיף ערך לתכנים מקצועיים המתאימים לתחומים שונים, כגון: נטוורקינג – רישות עסקי, הצגה עצמית, תקשורת בין אישית ועוד הרצאות במגוון תחומים ע"י מרצים מנוסים שעובדים איתנו במהלך השנים.

החשיבות של יצירת חיבורים בין אנשים רלוונטיים, הוא חלק מאוד חשוב וקריטי בהצלחת האירוע העתידי שלכם ולאלו שיבואו אחריו.

קצת עלינו...

ברוכים הבאים לנטוורקינג של העולם החדש! הדרך לקדם את העסק ע"י נטוורקינג איכותי וערך מוסף גבוה.

מפגשים קרובים

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן