מפגשים

No event found!

נטוורקינג ויין מקדמים עסקים!

מפגשי נטוורקינג ויין קיימים משנת 2010, חרטנו על דגלנו מטרה אחת מאוד ברורה – לחבר ולתת ערך בלי מחויבות ובלי התחייבות. האם זה עובד? התשובה פשוטה – אם זה קיים כל כך הרבה זמן בלי לקחת כסף מראש או לחייב לעשות דבר זה או אחר, כנראה שכן 🙂

המפגשים פיזיים (אין מפגשי אונליין), במיוחד לאור הניסיון שלנו בתקופת הקורונה שהוכיחה מעל ומעבר לכל ספק שהאפקטיביות הכי משמעותית היא כאשר נפגשים פים מול פנים ולא דרך מסך. יש לנו כמה קונספטים ייחודיים ואתם מוזמנים גם להציע רעיונות חדשים או לארח את אחד המפגשים, פנייה דרך הצור קשר באתר.
קבוצת הפייסבוק שלנו, מפגשי נטוורקינג ויין – הקבוצה תעמוד לרשותכם לשאול שאלות (אפשר גם באופן אנונימי), להעלות תוכן רלוונטי (ישירות לקבוצה ולא בשיתוף) ונשמח לכל רעיון לשיתוף פעולה.
אנחנו כאן לכל שאלה ואם אתם חדשים בעולם הנטוורקינג ולא מצאתם מענה באתר, בבקשה הרגישו נוח לפנות, נשמח להיות אתכם בתחילת דרככם בעולם הנפלא הזה איתנו.

חשוב מאוד להמשיך להיות בעשייה ולדאוג לקדם את העסק שלכם כל הזמן.
אנחנו כאן למענכם לכל שאלה ונשמח לשיתופי פעולה למען הקהילה.

**שימו לב – אין החזר על המפגשים, ניתן להגיע למפגש אחר על בסיס מקום פנוי ברגע האחרון (תשובה ניתנת במייל ב- 24 השעות לפני), חובה לשלוח מייל דרך הצור קשר באתר ולהודיע בזמן על ההיעדרות.

איך לבחור את המפגש הנכון עבורי?

איזה כיף שהגעת אלינו וזה שלב נהדר להיות בו.

חשוב לציין שכדי לראות תוצאות מהנטוורקינג מומלץ להגיע 3-4 פעמים בחודש וליצור 2-3 פגישות 1*1 מכל מפגש.
עכשיו לעבודה:
דבר ראשון נציין כי בכל דף רשום מי קהל היעד, גם אם המקצוע לא רשום מפורשות ואתם מתאימים כי אתם חלק מהתחום, מומנים להגי.

בשלב זה, למעט פורום היועצים, המפגשים פתוחים לכולם, ניתן להגיע גם אם אין לכם עסק, אנחנו מאמינים כי ליצור רשת קשרים זה טוב לכל סטטוס תעסוקתי ותמיד נשמח ליצור קשרים חדשים.
לכל מפגש יש קבוצת ווטסאפ להמשכיות הקשר, ההצטרפות היא בזכות הגעה למפגש. יש קבוצת פייסבוק גדולה אליה אפשר להגיע דרך הצור קשר באתר.
כל מיזם מתקבל בברכה ויכול לקבל הרבה ערך וחיבורים.
פורום היועצים – מכוון לכל מי שנותן שירות לעסקים/יזמים =B2B (Business to business) ואליו מגיעים נותני שירות לעסקים, לחברות, ליזמים וארגונים, הפורום החל את דרכו בשנת 2014 ולו הצלחות נפלאות של הפניות ושיתופי פעולה.
הספיד נטוורקינג – המפגש הכי מבוקש שלנו משנת 2011, כדאי לחזור ולבקר בו כי אף פעם אי אפשר לדעת את מי שתפגשו. אין דרך להסביר מה קורה שם אבל מה שבטוח, החיבורים שקורים בזכות הזמן להיכרות מצוינים ומניבים הרבה קשרים.

סיור נטוורקינג – הסיור נוצר בשנת 2021 בעקבות הצורך להיות מחוץ למקום סגור, נוצר כמענה לתקופה ונשאר בזכות ההצלחה הרבה והרצון לצאת ולהכיר באופן חדש ושונה, אנחנו משלבים את הסיור עם טעימות שתורמות רבות ליצירת חיבורים.

פורום שיתופי פעולה – הפורום החדש שלנו שהתבקש ויהיה כי אחת מאבני הדרך בנטוורקינג הם שיתופי הפעולה. במפגשים האלו יש ערך בנושא וגם פעילות ליצירת שיתופי פעולה כבר מהמפגש. זכרו – זה כיף לשת"פ!

מה עכשיו?
בודקים קודם את היומן ומה התאריכים הפנויים, כדאי לבדוק פעמיים בחודש מה התחדש ולפי זה לבחור.
מכל המפגשים שפנויים בחרו את אלו שהכי מתאימים לכם גם מבחינת זמינות וגם מבחינה מקצועית, בחנו איזו הרצאה יש במפגש, לעתים הצורך בהרצאה משנה את סדר העדיפויות.
אם עדיין אתם לא בטוחים מה הכי מתאים לכם, מוזמנים לשלוח הודעה דרך הצור קשר באתר, ספרו מה העיסוק ומהיכן ונשמח לייעץ לכם.
הצטרפו לקבוצות הפייסבוק שלנו והחלו בעבודה, בהצלחה!

דילוג לתוכן