אסטרטגיות נטוורקינג

יש כמה פרמטרים אשר בזכותם נצליח נטוורקינג, זה כולל את ההכנות לפני, הנראות הויזואלית והוירטואלית, ההתנהלות במפגש עצמו וגם לאחריו:

יש כמה פרמטרים אשר בזכותם נצליח בנטוורקינג, זה כולל את ההכנות לפני, הנראות הויזואלית והוירטואלית, ההתנהלות במפגש עצמו וגם לאחריו:

תמונות ברשתות החברתיות (כל כך חשוב) – בזכות תמונה עדכנית וברורה, יהיה קל יותר לאתר אתכם.
במפגש וגם לאחריו (בלי משקפי שמש, כובע ולא ממרחק גדול אפילו שהנוף ממש יפה…)

במפגש עצמו – הקדישו 5 דקות לכל אדם חדש שאתם מכירים (לא יותר, תגידו שזה חוק ידוע למקרה שאתם לא מרגישים נעים…), יותר נוח להישאר ולדבר עם מי שיש שפה משותפת אבל עדיף למקסם ולהכיר כמה שיותר ולקבוע פגישות ארוכות אחרי.

אחרי המפגש – צרו קשר ברשתות החברתיות ולא רק בכדי להוסיף עוד חבר, התחברו לדף העסקי, הגיבו וכתבו הודעות פרטיות מדי פעם. אם אמרתם שתשלחו מייל או שאתם רוצים להיפגש, דאגו להתקשר לקבוע גם אם לחודש שאחרי, חשוב ליצירת האמון והביטחון בקשר.

המשיכו להגיע למפגשים – כמה שיראו אתכם יותר, כך יזכרו אתכם יותר ויקבלו את הרושם שאתם רציניים ופה על מנת להישאר, מניסיון – זה עובד!

והכי חשוב: חייכו! זוכרים את מי שמחייך גם אם לא הייתה הזדמנות לדבר. מומלץ להתאמן כל יום מהרגע שקמים בבוקר ופשוט לחייך 

המטרות שיש לכוון אליהם כאשר משתתפים במפגש נטוורקינג, גם לביישני על:
היכרות שטחית לפחות עם 5-6 אנשים
קביעת פגישה או שתיים (לשיתוף פעולה או היכרות)
10 כרטיסי ביקור חדשים להמשך הקשר (ברשתות חברתיות או מיילים)
לפחות פעולה אחת שמוציאה אתכם מאזור הנוחות

אתם גם יכולים לבחון אם להמשיך ולהתמיד אחרי מינימום 4-5 מפגשים, אבל בד"כ יותר, לפי כלל מאוד פשוט: אם מעריכים אתכם ומפרגנים לכם – יגיעו הפניות, אם אין חיבור ופרגון – אין הפניות.

גם ביישנים יכולים להצליח בנטוורקינג להלן כמה עצות שיכולות לעזור:
שבו במקום מרכזי – מי שמגיע לנטוורקינג רוצה להכיר אנשים חדשים ולכן, אם תשבו בסמוך לקבלת הקהל, עמדת קפה, שולחן בולט וכדומה, יהיה יותר קל לגשת אליכם.
דברו לפני עם המארגן/ת – המארגנים עסוקים באירוח המפגש אבל, אם הם יודעים מראש שיש מישהו שצריך הכוונה, הם מאוד ישמחו לעזור.
התחילו באירועים קטנים – יותר קל להתחיל שיחה כשיש מעט אנשים וגם כדאי לשאול את מי שאתם מדברים, את מי עוד כדאי להכיר וכך להמשיך את יצירת הקשרים
המשיכו את הקשר גם אחרי המפגש – הרשתות החברתיות מאוד מקלות וגם לייק מדי פעם, תגובה ושיחה קצרה בצ'אט מוודאים שלא ישכחו אתכם (מאוד חשוב תמונה עדכנית שלכם שיהיה קל לזהות).
ותמיד מאוד חשוב לחייך, מאוד קל להתחבר למי שמחייך אליך…

בהצלחה!

קצת עלינו...

ברוכים הבאים לנטוורקינג של העולם החדש! הדרך לקדם את העסק ע"י נטוורקינג איכותי וערך מוסף גבוה.

מפגשים קרובים

אנחנו גם בפייסבוק

דילוג לתוכן