אף פעם אי אפשר לדעת מה יביא המחר, מי חשוב שיעמוד לצידנו או את מי כדאי להכיר. השקיעו ברשת הקשרים שלכם והגיעו מהוויה של נתינה.

על נטוורקינג ויין

מפגשי נטוורקינג ויין הוקמו ביולי 2010, אלו מפגשים חודשיים לבעלי עסקים, אשר מטרתם ליצור חיבורים עסקיים להפניות ממוקדות ושיתופי פעולה איכותיים בין המשתתפים.
הרעיון מאחורי המפגשים – עסקים בהנאה, באווירה נעימה על כוס יין (במפגשי הערב) ופתיחות להכיר בעלי עסקים ליצירת קשרים לטווח הארוך.

בזכות הנטוורקינג יש אפשרויות רבות להתקדם ולצמוח, אם בפיתוח קשרים ואם בצמיחה האישית והעסקית. התוצאות של פעילות נטוורקינג קבועה ניכרות לאורך השנים, יש מאות שיתופי פעולות איכותיים, הפניות מניבות, פתיחת דלתות וחיבורים מניבים עבור חברי הקהילה.

הדרך להצלחה היא לא להפסיק לעבוד לרגע, ולהבין, כי אין לדעת מהיכן תגיע ההפניה או החיבור המיוחל בזכות המפגשים וההשקעה. בהצלחה!

החזון שלנו

החזון של מפגשי נטוורקינג ויין הוא להיות קהילה מובילה של נטוורקינג בישראל, בזכות הקישורים והערך המוסף אשר מקבלים המשתתפים המגיעים למפגשים השונים, נמשיך ליצור מפגשים ייחודיים ואטרקטיביים אשר יתאימו לכל מי שמגיע – בעלי עסקים, עצמאיים, יזמים, שכירים ומנהלים בחברות גדולות ומשפיעות.

מחכים לראותכם במפגשי הנטוורקינג הבאים ולהצטרף לאלפי בעלי העסקים אשר הצליחו ויצרו שיתופי פעולה משגשגים ופוריים.

איך זה עובד?

עוקבים אחרי הפרסומים

תוכלו למצוא את הפרסומים שלנו כאן באתר, בקבוצות הפייסבוק ובעדכונים שאנו שולחים למייל 

נרשמים למפגשים

תוכלו לבחור מתוך מגוון של מפגשים אליהם תרצו להגיע ולהירשם אליהם בקלות דרך האתר, נרשמים לכל מפגש בנפרד, ללא עלות שנתית.

מגיעים ועושים נטוורקינג איכותי

אנחנו מקפידים על כמות המשתתפים על מנת שהנטוורקינג יהיה איכותי ומועיל, מומלץ להגיע עם כרטיסי ביקור וחיוך!

כנרת אייזנברג

יזמת מפגשי נטוורקינג ויין ויאנג נטוורקינג

יוצרת המפגשים, כנרת אייזנברג, יועצת פיתוח עסקי שיווקי, מרצה ומלמדת את חשיבות הרישות העסקי (נטוורקינג) בכנסים, סדנאות ובפני ארגונים בתחום העסקי והחברתי ועם חזון להטמיע את הנטוורקינג כפעילות קבועה בשיווק של כל עסק וחברה.
בשנת 2018 הקימה את "יאנג נטוורקינג", הקניית מיומנויות נטוורקינג לצעירים, כבר מגיל תיכון, במטרה ללמד תקשורת בין אישית ויצירת רשת קשרים אשר תהיה משמעותית בכל שלב בחיים הבוגרים של הצעירים. התכנית מאושרת ע"י משרד החינוך.

דילוג לתוכן